NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Lyrics: Noizy
Music: Term \u0026 Rvchet
Mix \u0026 Master: Rvchet \u0026 Westpoint studios
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2Z...
iTunes: music.apple.com/us/album/free...
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentari

 1. Emran Jan12

  Emran Jan12Prije 18 sati

  Respect🇦🇫🔥🇦🇱

 2. Valentina Gjini

  Valentina GjiniPrije dan

  🔝🔝🔝🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏻👌🏻

 3. Shpetim Baloshi

  Shpetim BaloshiPrije dan

  👉👉🤴🤴NOIZY

 4. bleron bajrami

  bleron bajramiPrije dan

  😎😎 ejjj njzuii

 5. MANJOLA CUNI

  MANJOLA CUNIPrije dan

 6. Movie Land

  Movie LandPrije dan

  Po pse ti ca mutin ke treguar. Jo puci pucit po kurvat e Shqiperise. Na ben tani si burre me namuz. Nje cop muti je dhe ti si gjithe reperat e tjere.

 7. valter pro 2011

  valter pro 2011Prije 2 dana

  🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮

 8. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 2 dana

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 9. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 2 dana

  Zin

 10. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 2 dana

  King

 11. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 2 dana

  👑💪🏻

 12. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 2 dana

  👑💪🏻

 13. mozzik my world

  mozzik my worldPrije 2 dana

  OTR forever

 14. Klajdi Duda

  Klajdi DudaPrije 2 dana

  Ma i madhi

 15. Barbershop_ Endri

  Barbershop_ EndriPrije 3 dana

  super hit

 16. Illyrian Illyria

  Illyrian IllyriaPrije 3 dana

  My mannnn🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 17. Feta Kurti

  Feta KurtiPrije 3 dana

  👑👑

 18. berti97

  berti97Prije 3 dana

  Rrespekt për kte legjende

 19. mozzik my world

  mozzik my worldPrije 3 dana

  🥰🥰🥰🥰

 20. TAYNA ZEMRA IME

  TAYNA ZEMRA IMEPrije 4 dana

  OTR na njef krrejt botaa 🇦🇱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 21. TAYNA ZEMRA IME

  TAYNA ZEMRA IMEPrije 4 dana

  #OTR

 22. Petrit Capja

  Petrit CapjaPrije 4 dana

  Respect from America

 23. Rudolf Gjata

  Rudolf GjataPrije 4 dana

  Shqiperia 🌹 the te dua 💙👨‍👩‍👧 nojzi ta kesh mire Mami dhe babin teni 👨‍👩‍👧👍

 24. H U N T E R✓

  H U N T E R✓Prije 4 dana

  FUCK OTR💩 LOVE BB⁴LIFE 💪

 25. Leonora Leonora

  Leonora LeonoraPrije 4 dana

  🌟🌟💓

 26. Teuta Zotaj

  Teuta ZotajPrije 4 dana

  This is Doza 2 😉

 27. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 4 dana

  🔥🔥👑

 28. Klajdi Lile

  Klajdi LilePrije 4 dana

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 29. Devi Shkoza

  Devi ShkozaPrije 4 dana

  QÀaa

 30. TAYNA Queen

  TAYNA QueenPrije 4 dana

  #OTR 😁😁😁😁😁😁

 31. TAYNA Queen

  TAYNA QueenPrije 4 dana

  King

 32. REI BLACERI

  REI BLACERIPrije 5 dana

  ✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️👑✌️👑✌️👌✌️👌✌️👌✌️👑✌️👑 OTR

 33. REI BLACERI

  REI BLACERIPrije 5 dana

  OTR DERI N VDEKJE

 34. Ervis Dhima

  Ervis DhimaPrije 5 dana

  👏👏💪😎 bravo per realitetin e pasqyruar 🧿

 35. Vlora Vlora

  Vlora VloraPrije 5 dana

  Buu👎👎👎!!!

 36. Amarildo Vrapi

  Amarildo VrapiPrije 5 dana

  1

 37. Albania Albania

  Albania AlbaniaPrije 5 dana

  King

 38. Alana Imrahami

  Alana ImrahamiPrije 5 dana

  🔥🔥🔥💥💥💥🔥🔥🔥💥💥💥

 39. Lumasaku

  LumasakuPrije 5 dana

  Fire 🔥 🔥 🔥 🔥 OTR 👌

 40. Emilio Arapi

  Emilio ArapiPrije 6 dana

  Respekt per kte Artist 👑👑👑 O T R .

 41. Etleva Topciu

  Etleva TopciuPrije 6 dana

  o noizy aje ne metro apo sje ne metro nxore gishtin e mesit dhe din anglish qe thuan fuck sa vjec je

 42. Bledi Kociu Kociu

  Bledi Kociu KociuPrije 6 dana

  Jam fanci jot to nxjerësh ndonje keng me varrosin noizy king☺☺👌👌👌👌👌👎👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍

 43. Anxhel Shuri

  Anxhel ShuriPrije 7 dana

  super keng vlla respekte

 44. hysa g4

  hysa g4Prije 7 dana

  In this lifestyle otr

 45. Tairi Kenan

  Tairi KenanPrije 7 dana

  Like kush e ngon ende ❤❤❤

 46. Ardian Cupa

  Ardian CupaPrije 8 dana

  E bo te buker ket muzik bravo

 47. FF.SHARI✓

  FF.SHARI✓Prije 8 dana

  Respecte

 48. Nelsi Bg

  Nelsi BgPrije 9 dana

  Respect from France

 49. Irdi Tola

  Irdi TolaPrije 9 dana

  #otr je mbret ♥️❤️ spr kong

 50. Alttea Dorda

  Alttea DordaPrije 10 dana

  👑👑

 51. Rei Blaceri

  Rei BlaceriPrije 10 dana

  OTR

 52. FLORDI

  FLORDIPrije 10 dana

  hrcharts.info/white/video/idp9pamxzp2XyZY

 53. Gezim Brahimi

  Gezim BrahimiPrije 10 dana

  O Njzy o rropqir o karder 🖕🖕🖕🖕

 54. Tnb Maximus

  Tnb MaximusPrije 10 dana

  King🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑

 55. TAYNA ZEMRA IME

  TAYNA ZEMRA IMEPrije 10 dana

  🍇🍇🍇🍇🍇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 56. Junida Shalari

  Junida ShalariPrije 10 dana

  With love from 🇺🇸 who’s listening⁉️ stand up‼️🙌🏻

 57. Saimir Mecja

  Saimir MecjaPrije 10 dana

  Nojzi te lumte mer kengen e ke nxjerre vazhdo keshtu qe te bejme me shume like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 58. shoku

  shokuPrije 11 dana

  👎👎👎👎

 59. Hitet e botes

  Hitet e botesPrije 11 dana

  Cfar tha baba vath e bona

 60. Fatbardha Minka

  Fatbardha MinkaPrije 11 dana

  Je super

 61. Melina Serifi

  Melina SerifiPrije 11 dana

  😍

 62. kosovare hetemi

  kosovare hetemiPrije 11 dana

  Respect shqiperia baba

 63. Majlinda Ferfelli

  Majlinda FerfelliPrije 11 dana

  Vdeksha unë per ty te gjith sta te klases time Jan me babastarsin vetem unë jam me otren te lumt

 64. Movie Land

  Movie LandPrije dan

  Babastarsat dhe OTR ju meson shkolla? Lum Shqiperia jone me llumin tone. Ne duart e kujt kemi ngelur.

 65. Arben Skuka

  Arben SkukaPrije 11 dana

  😾

 66. dimitris tsipopoulos

  dimitris tsipopoulosPrije 11 dana

  Ruf ruf

 67. rona morina

  rona morinaPrije 11 dana

  edona beka me banim ne mitrovice osht fanCe e flakt e otr OTR OTR harrova me ceke tek banesat e remo comit

 68. rona morina

  rona morinaPrije 11 dana

  edona beka otr me zemer

 69. Reni Hyska

  Reni HyskaPrije 11 dana

  Pa fjal 🥰🤯🤯🤯😳😳😳

 70. bella bella

  bella bellaPrije 12 dana

  Te te han bythen ty reperat e Kosovës geyt e Kosovës 😂😂😂😂😂

 71. Real Music Hype

  Real Music HypePrije 12 dana

  Nice..

 72. Rinesa Orllati

  Rinesa OrllatiPrije 12 dana

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 73. COBRA594

  COBRA594Prije 12 dana

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 74. KLAJDI cervanaku

  KLAJDI cervanakuPrije 12 dana

  Nojzy King 👑👑👑

 75. Ardit Mustaj

  Ardit MustajPrije 13 dana

  Zemra skam asgje nmen veq familjen dhe grupin tem Sa mshum kam kap suksesin aq mshum i dalloj rrencat . Ka shum e shum qe kan kuptim pothuajse i gjith texti ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Noizy thjesht frymzim jete ⭐⭐⭐😍😍😍🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️

 76. Edonis Gashi

  Edonis GashiPrije 13 dana

  Baba i kongtarve NOJZY💎💎💎🌟 GRUPI OTR

 77. Kriss

  KrissPrije 13 dana

  👌👌👌👌

 78. Bruna Muca

  Bruna MucaPrije 13 dana

  O te qifsha pemen

 79. Gerardo Lemmo

  Gerardo LemmoPrije 13 dana

  🇦🇱

 80. krimineliii Baba

  krimineliii BabaPrije 13 dana

  Noizy-like❤ Don_Gjon-cm💬

 81. ALB GEMING YT

  ALB GEMING YTPrije 13 dana

  Jam fiksu keq me ket muzik Po ju a jeni fiksu

 82. Blerim Junuzi

  Blerim JunuziPrije 13 dana

  Bosi

 83. Bruna Muca

  Bruna MucaPrije 14 dana

  O Nojzi te qifsha ropt

 84. Fatmir Lushaj

  Fatmir LushajPrije 14 dana

  Noizyyyyyyyy on top on the rest

 85. Albania gamer

  Albania gamerPrije 14 dana

  THE BEST🔥

 86. Olti Kondi

  Olti KondiPrije 14 dana

  Ska me kot se noizy

 87. Miki Pacuku

  Miki PacukuPrije 14 dana

  Follow kshtu Noiyz

 88. mozzik my world

  mozzik my worldPrije 14 dana

  #noizy #otr

 89. mozzik my world

  mozzik my worldPrije 14 dana

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 90. niki

  nikiPrije 14 dana

  👏

 91. Zamir Cunaj

  Zamir CunajPrije 14 dana

  Noizy legjenda e kengetarve💪💪💪😎

 92. ROIS

  ROISPrije 15 dana

  🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 93. Tirana Tirana

  Tirana TiranaPrije 15 dana

  OTR grupi me I forte dhe me I bukur

 94. Gucci Mane

  Gucci ManePrije 15 dana

  Bomb i ke shtyp tan rreperat e sotit qe bojn si gangsta, noizy king 👑

 95. Sadri Llapatinca

  Sadri LlapatincaPrije 15 dana

  🤙❤❤🤯shum bukur

 96. Gamingplay01

  Gamingplay01Prije 15 dana

  NOIZY OTR

 97. Gamingplay01

  Gamingplay01Prije 15 dana

  ❤🇦🇱🔥

 98. Flamur Seidini

  Flamur SeidiniPrije 16 dana

  Nga kosovarët dhisni gjake ju horrat e Shqipëris!

 99. Nektar Hoda

  Nektar HodaPrije 16 dana

  Tjeter nivel je o legjend , ndryshe pi krejt tjerve King of rap #OTR

 100. Jani Hasa

  Jani HasaPrije 16 dana

  Respekt o noizy